wtorek, 6 stycznia 2015

Warsztaty Makijażu Indywidualnego z sesją foto *fotorelacja*

Serwus! :-)

Dziś zapraszam Was na krótką fotorelację z Warsztatów Makijażu Makijażu Indywidualnego, temat ostatnich warsztatów to Smoky Eyes.
Warsztaty Makijażu Indywidualnego, skierowane są do wszystkich Pań, które szukają intensywnego, krótkiego szkolenia na profesjonalnym poziomie. Podczas zajęć podpowiadamy jaki makijaż i kolory są najlepsze, aby podkreślić indywidualny styl i urodę, jak dobrać odpowiedni podkład oraz zdradzamy triki profesjonalistów na piękny i trwały wygląd Twojego makijażu.
Warsztaty kończą się mini sesją zdjęciową z której każda z uczestniczek otrzymuje trzy zdjęcia.
 
Zajęcia rozpoczynają się częścią teoretyczną, opisem najpotrzebniejszych kosmetyków. Na modelce krok po kroku pokazywany jest makijaż smoky eyes, który uczestniczki wykonują pod moim okiem same na sobie. Oczywiście w odpowiedniej kolorystyce i odpowiednio zmodyfikowanym do kształtu twarzy oraz urody.Makijaż pokazowy w odcieniach brązu, czerni oraz złota czyli klasyczne smoky eyes.


Po intensywnej pracy czas na chwilę relaksu i zabawy czyli uczestniczki warsztatów przed obiektywem w swoich własnoręcznie wykonanych makijażach.Foto:  Robert Ziehm
www.simplemoments.pl

Więcej informacji o warsztatach i nowych terminach znajdziecie na stronie www.makeupownia.eu

2 komentarze:

  1. Fajnie takie spotkanie wygląda, zdjęcia super i makijaże również.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wesołe i szczęśliwe kobietki, aż miło popatrzeć. Szczególnie spodobał mi się zielony mejkap.

    OdpowiedzUsuń