czwartek, 27 marca 2014

Relacja z Warsztatów w Playschool "Blask Makijażu"

Cześć!

Dziś zapraszam Was na relacje z ostatnich warsztatów makijażu, które odbyły się Playschool pod hasłem "Blask Makijażu" i pod patronatem marki Artdeco, które odbyły się 23.03.2014. 

Warsztaty, skierowane są do osób, które chcą poznać tajniki makijażu codziennego i wiedzieć jak umalować siebie i jakich błędów nie popełniać ;-)Oj działo się dużo. Razem z moimi kursantkami spędziłyśmy wspaniałą niedzielę.

Spotkanie rozpoczęłam od teorii oraz od zagadnień związanych z pielęgnacją cery, bo musimy pamiętać, że żadem makijaż nie będzie nas upiększał jeśli nie będziemy odpowiednio dbały o naszą skórę. Początek wiosny to idealny moment na spotkania z kosmetyczką lub wznowienie domowych zabiegów nawilżania i lekkiego złuszczenia naskórka.

Wiosna, to też zmiana "warty" w kosmetykach, czas pozbyć się ciężkich, zatykających naszą skórę podkładów i sięgnąć po lekkie , dające naszej cerze blasku produkty.
Dlatego byłam bardzo szczęśliwa, że na warsztatach mogłam zaprezentować nową kolekcję podkładów High Definition Foundation. Gdyż od pierwszych chwil ich użycia wiedziałam że idealnie wpisują się w tematykę warsztatów.Zaskakująco lekka, satynowa formuła doskonale harmonizuje ze skórą. Cera wygląda perfekcyjnie, świeżo i promiennie w każdych warunkach. Zawiera innowacyjne pigmenty odbijające i rozpraszające światło, co zapewnia efekt delikatnego rozświetlenia skóry. Drobne zmarszczki, cienie pod oczami i inne niedoskonałości skóry zostają optycznie zamaskowane, a cera emanuje zdrowym blaskiem. 

Po krótkim wstępie, teorii, przyszedł czas na zajęcia praktyczne podczas których, dziewczęta na sobie , krok po kroku pod moim okiem wykonywały makijaż. Przez całe zajęcia towarzyszyła nam również modelka, na której objaśniałam aplikację poszczególnych kosmetyków.

Ciekawi jak to wyglądają takie warsztaty? Zapraszam na relacje! ;-)
Dziękuje, wszystkim dziewczynom za wzięcie udziału w warsztatach i tym którzy pomogli mi je zorganizować czyli Playschool, marce Artdeco oraz Robertowi Ziehm za oprawę fotograficzną.
Kolejna edycja już wkrótce!

2 komentarze: